GönderenKonu: HADES-1 GÖRÜNTÜLEME CİHAZI  (Okunma sayısı 8475 defa)

detay

• Forum Üyesi
HADES-1 GÖRÜNTÜLEME CİHAZI
Tarih : 20-10-2017 Saat : 21:22
Cihazı satın aldıktan sonra arazide deneme fırsatım oldu.Bu güne kadar pekçok cihaz kullandım fakat bu cihaz diğerlerinden çok farklı.
İnanılmaz derecede kolay kullanıma sahip.İlk kullanmama rağmen hemen alıştım.Aldığım görüntülerin gerçek yerlerinde ve tekrarlanabilir olduğunu görünce çok şaşırdım.Açıkcası böyle birşey beklemiyordum bugüne kadar boş yere zaman kaybetmişiz.Rüya gibi ve inanılmaz.

ozanmelih

• Forum Üyesi
RE:HADES-1 GÖRÜNTÜLEME CİHAZI
Tarih : 24-10-2017 Saat : 11:11
Detay merhaba. Daha detaylı geri dönüşlerini de bekliyoruz. Fotoğraf, video vs. Sonuçlar da olur. İletişim bilgisi yazarsan yüzyüze görüşmek isterim. Selamlar

detay

• Forum Üyesi
Tarih : 24-10-2017 Saat : 19:49
Sn OZAN MELİH
Merhaba
Bilmiyorum sizde bu cihazdan varmı?Toprak altına test için gömdüğümüz malzemeleri rahatlıkla gördü.
Bunlardan bazıları 2.5mt ,bazıları 4 mt bazılarıda 8mt de idi.2.5mt de bir çaydanlık 4 mt de bir ufak tüp
8mt de ise bir normal gaz tüpü vardı.İleride resimlerini zaman bulursam atarım şimdi dışarıda çalışmalar yapıyorum
Diger profesyonel ve pahalı makinelerden ise hiç sonuç alamadıgım gibi sorduğunuz zamanda yeterli bilgi veremiyorlar.Monza firmasından Nusret bey herzaman konuyla ilgili ve hertürlü desteğide sağolsun veriyor.İleride daha fazla size bilgi verebilirim.Birde özellikle belirteyimki toprak seçmemesi muhteşem.Aldıysanız eminim sizde benimle aynı fikirdesinizdir.Çok değişik bir makine. Saygılar.

detay

• Forum Üyesi
Tarih : 26-10-2017 Saat : 20:31
8mt de buyuk tupSelamlar,
Resim göndermeye çalışıyorum ama maalesef başaramadım.Daha sonra deneyeceğim.

gunerakar

• Forum Üyesi
Tarih : 01-11-2017 Saat : 21:58
Merhaba Detay 
Deneme yaptıgınız alan nerde ? Ben alıştırma yapmak icin deneme yeri arıyorum. 
Mümkünse görüşebilirmiyiz?

1