• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
    • MONZAMICROWAVE&SENTURION
    • HIGH TECHNOLOGY R&D

Hakkımızda

1972 yılında radyo üretimi ile Karaköy Yüksekkaldırım'da Erdem Elektronik adı altında faaliyete başlayan firmamız takip eden yıllarda elektrikli ev aletleri,ev ve otomobil müzik sistemleri üretiminde Türkiye'nin etkin bir üretici firması haline gelmiştir.

    1990 yılından itibaren Türkiye'de özel radyo ve tv kanallarının kurulması ile Karaköy Kuledibi'ndeki yeni binasında;MONZA markası ile radyo ve tv vericisi ile radyolink üretiminde uzmanlaşarak yurtiçi ve yurtdışı pazarda radyo-televizyon yayıncılığı sektöründe hizmet veren önder kuruluşlardan biri olmuştur.

   Aynı yıllarda Türkiye'nin sayılı beyaz eşya üreticilerinden biri olan Arçelik firmasının mamullerinin  motor kontrol kartlarının tek üreticisi olarak faliyetlerine devam etmiştir.

      2000 yılından itibaren microdalga  teknolojisi üzerinde yaptığı AR-GE çalışmaları ile uzmanlaşarak yuriçi ve global pazarda tv üreten firmalara PATTERN GENERATOR - LVDS ölçüm cihazları - WHITE BALANCE,ışık ölçüm cihazları ve diğer ölçüm-kalibrasyon cihazları üreterek bünyesindeki;DELTAKOM ELEKTRONİK LTD. - ERDEM ELEKTRONİK AŞ. - ERDEM KOLL ŞTI. - SENTURION AR-GE. adlı şirketlerle hizmetlerine devam etmektedir.

       Bir elektronik AR-GE ve sistem üreticisi olan firmamız,yıllar içinde yaşanan ve içinde bulunduğumuz global ekonomik çalkantılı ortamda 43 yıllık ticari ve sektörel tecrübesi ile tüm müşterilerinin ihtiyaçlarını azami ölçüde karşılayacak,güncel ve gelişen teknolojilerle uyumlu,nitelikli ve maliyet etkin ürün ve sistem çözümleri tasarlamak ,geliştirmek,üretmek ve her koşulda devamlılığını sağlamak yönünde öncü olmak gayreti ile başta MONZA olmak üzere tüm markaları ile sektörde hizmetlerine devam edecektir.
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam11
Toplam Ziyaret55793
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar30.817230.9407
Euro33.240733.3739
Hava Durumu
Saat
Takvim
Üyelik Girişi