GönderenKonu: HADES-1 GÖRÜNTÜLEME CİHAZI  (Okunma sayısı 8498 defa)

eyüp

• Forum Üyesi
RE:HADES-1 GÖRÜNTÜLEME CİHAZI
Tarih : 04-11-2017 Saat : 14:34
iyi çalışmalar ben bu cihazı ilk alanlaredanım daha önce dedektör kullandım hertarafı altın gösteriyordu ama bu cihazı aldım her taraf altın degil maden neredeyse onu gösteriyor kullanımı rahat en önemlisi karşınızda bir muhattap bulabiliyorsunuz işin ve makinanın arkasında durmak en güzel sey ben hertürlü yardım ve destek alıyorum gerçekten hem makinayı almaktan hemde Nusret beyi tanımaktan oldukça memnunum alan arkadaşlara da mennun kalacaklarını canı gönülden söylüyorum hayırlı işler bol kazançlar saygılarımla  eyüp karcı

detay

• Forum Üyesi
Tarih : 05-11-2017 Saat : 20:20
Günerakar selam
Şu anda çok meşgulüm daha sonra yazarım.Anlsyışınız için sağolun.

alkan

• Forum Üyesi
Tarih : 08-11-2017 Saat : 00:50
arazide 4 yerde makinayı denedim 3yerden goruntu aldım   bu makina ile ceyrek altının yerini gorebiliyorsun buda denendi:) bir cok makinayı denedim bu başka bir şey.

Hüseyin

• Forum Üyesi
Tarih : 23-01-2018 Saat : 10:35
Hüseyin kara 

Konu : Kalite
Mesaj: Nano teknoloji ile üretilmiş.Bu cihazın benekliğinden beri izleyicisiydim.Üç yıllık bir çalışma sonrası harikabir yazılım geliştirilerek son halını almıştır.İlk kullanıcı olmam nedeniyle.Cihazin kullanılması çok kolay.İki üç çeşit programlı.bir alettir.Yıllar önce ABD deydim.2010 da döndüm 7 yıl kaldım.Dedektör türü cihazlarla karşılaştım..Ama satıcılara yahu kardeşim toprağın altını en az on metre rontgenini çekecek alet arıyorum.Bızde yok .Bulamazsınız demişlerdi.Yıllar sonra böyle bir cihaza kavuştuk.İnan dört beşyüzbinliralık cıhazlarla boy ölçüşebilecek nitelikte bir cihazdır.Bu işe gönül verenlere tavsiye edebilirim.Bir labtap la tabanca şeklinde taşınması ve kullanımı kolay vede etkili bir cihaz...Bir kere hava ve yer ayarı diye minerallere duyarlı değil.Şaşırtmacası yok.Direk metalleri yansıtıyor.Onbeş metre derinliğe kadar analız yapabiliyorsunuz.İkimetre iki metre vegezdiğiniz alanı tekrar baştan geziyorsunuz.geniş bir alan iser altı kez sonunda test sonucunu size aynen veriyor...6,1 son yazılım çok harıka...Kullanan arkadaşlara başarılar dilerim...

erkan

• Forum Üyesi
Tarih : 22-05-2020 Saat : 11:30
ARKADASLAR SLM CİHAZI ALDIM KULLANIYORUM EVT İLK BAŞTA ANLAYAMIYOR İNSAN ..NEYİ BİLİYORMUSUNUZ BU FİYATA BU SİSTEM OLAMAZ OLUR DİYE AMA GERÇEKTEN ÇOK İYİ HERKEZ ÖGRENDİGİNDE CİHAZI BU FİYATLARA BULMAK İMKANSIZ OLACAK  EGER CİHAZ LA ALAKALI SORU SU OLANLAR ÖRNEK ÇEKİM YADA GÖRÜNTÜ İSTEYENLER YAZSIN YARDIMCI OLURUM BENLE ÇEKİMEDE GELEBİLİR  CİHAZI KULLANMADAN GÖREMESİNİZ DERİNLİTE SIFIR HATA OBJE SEKİLLEİNDE BİRE BİRE YAKIN CİZİM YAPIYOR DİGER TUM MAKINALAR YAKINDA ÇÖP OLACAK KOLAY GELSIN ...

2