MARCONI MODULATION VE POWER METER 2305 100KHZ-2.3GHZ
HP 6012B 0-60V 0-50A PROGRAMLANABİLİR POWER SUPPLY
ANRITSU AMPL MH 530B1 20 MHZ-800MHZ GAIN:55DB OUTPUT:13DBM
TEKTRONIX 2465B 400MHZ 4 KANAL OSCILLOSCOPE
OWON MSO 8102T 100MHZ OSCILLOSCOPE VE LOGIC ANALYZER
TEKTRONİX 485 OSCILLOSCOPE 350 MHZ
HP 6269B 0-40V 0-50A POWER SUPPLY
TEKTRONIX 2445 150MHZ 4 KANAL OSCILLOSCOPE
TEKTRONIX 2440 300MHZ 500MS/S OSCILLOSCOPE
TEKTRONIX 2430A 150 MHZ DIGITAL OSCILLOSCOPE
REFERANSLAR
REFERANS SIRKETLER
ÜRÜN VE HİZMETLER
TEST VE ÖLÇÜM CİHAZLARI: SATIŞ, TAMİR, BAKIM, KALİBRASYON
RF RECORDER/PLAYBACK 100Mhz - 2.6Ghz
4K HDMI2.0 VIDEO GENERATOR
LCD TV LVDS ANALYZER
VSG15-TEK
VSG15X
VIDEO PATTERN GENERATOR 8100TX
HDMI HDCP TEST RESMİ ÜRETECİ 4 KANAL
10 Ghz TX &RX LNB
RADYO/TV İÇİN RADYOLINK 10GHZ
RADYO/TV İÇİN RADYOLİNK DİGİTAL 10GHZ